Rahvusvahelised partnerid

Ametialased sidemed teiste silmapaistvate õigusmeeskondadega üle maailma võimaldavad meil tagada, et anname oma klientidele alati parimat õigusnõu.

STRATEEGILISED PARTNERID

TGS Baltic on ühe maailma juhtiva ülemaailmse advokaadibüroode võrgustiku Terralexi liige, mis hõlmab rohkem kui 150 juhtivat täisteenust pakkuvat advokaadibürood ja üle 19 000 advokaadi enam kui 100 riigis. TerraLex pälvis maineka õigusväljaande The Lawyer tseremoonial „European Awards 2018“ „Global Network of the Year“ tiitli, millega tunnustati võrgustiku liikmete uuenduslikku lähenemist ja omavahelist koostööd. Kõigil liikmesbüroodel on nii sügavad õigusalased kui ka laialdased teadmised erinevatest tööstussektoritest, mis võimaldab lahendada kliendi globaalseid äri- ja õigusküsimusi tulemuslikult ja kulutõhusalt. Samuti paistavad liikmesbürood silma kiire reageerimisvõime ja piiriüleste projektide osava juhtimisega. Lisateave: www.terralex.org.

Teeme strateegilist koostööd Valgevene suurima advokaadibürooga Vlasova Mikhel & Partners.

Oleme paljude juhtivate rahvusvaheliste advokaadibüroode regulaarne koostööpartner Baltikumis, mis hoiab meid kursis kõigi arengutega rahvusvahelises praktikas ja võimaldab meil nõustada oma kliente mis tahes riigis üle kogu maailma.