Projektide finantseerimine

„Äärmiselt tunnustatud büroo, kellel on laitmatu maine” rahanduses. Meeskond on „pädev, kliendikeskne ja praktiline” ning „oluline tegija piiriülestes tehingutes”. (IFLR 1000)

Aitame planeerida projektide finantseerimist, teha laenutaotlejate õigusauditit ja tehinguid läbi rääkida.

Oleme töötanud paljudele rahvusvahelistele finantsasutustele ning laenuvõtjatele ja nõustanud projektide finantseerimise erinevaid tahke, muu hulgas teinud laenutaotlejate õigusauditeid, aidanud seada tagatisi, läbi vaadanud tehingudokumente ja andnud õigusarvamusi.

Juhtivad rahvusvahelised advokaadibürood usaldavad meile regulaarselt taolisi ülesandeid.

TGS Balticu projektide finantseerimise valdkonna advokaate on nende oskusteabe ja saavutuste tõttu korduvalt nimetatud Baltimaade parimateks.

  • „Allikad rõhutavad selle meeskonna tugevat tööeetikat ja klientidele pühendumist. Samuti on nad kõrgelt kvalifitseeritud probleemsete laenude restruktureerimises ja Euroopa Liidu finantseerimisprojektides. Meeskonna arvamust nendes valdkondades küsivad paljud suured Euroopa pangad”. (Chambers Europe)
  • „Büroo tugevusteks on professionaalne teenindus, pühendumus, kättesaadavus ja loovus”. (Legal 500)
  • „Büroo on saanud hulgaliselt kogemusi Euroopa Liidu struktuurifondide rahastamise osas”. (IFLR 1000)
  • Aastatel 2012–2013 nõustasime Baltikumis sündikaatlaene kogumahus ligi 4 miljardit eurot ning finantseerimisprojekte mahus 500 miljonit eurot.
  • Nõustasime finantseerijaid 700 miljoni eurose veeldatud maagaasi terminali ja sadama infrastruktuuri projektis.
  • Aitame koordineerida Euroopa Investeerimispanga tegevust siinses regioonis.

Peamised kontaktisikud