Büroo uudised

03
07 / 19

Esimene aasta EL isikuandmete kaitse üldmäärusega Eestis

TGS Balticu vandeadvokaat ja andmekaitse valdkonna juht Mari-Liis Orav kirjutab Cloud Privacy Checki (CPC) ja Eurocloudi uudisterubriigis, milline oli Andmekaitse Inspektsiooni aastaraamatu kohaselt esimene aasta Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusega Eestis.

11
06 / 19

Avaldati Prospera õigusturu uuringu tulemused

Eesti tippadvokaadibüroode tase on väga kõrge. Seda enam on meil hea meel teatada, et TGS Baltic püsib jätkuvalt tipus ning on klientide hinnangul Eesti parim advokaadibüroo järgnevates kategooriates: väärikus ja eetilisus, kõrge kvaliteet üle Baltikumi ning esirinnas digitaliseerimisel. Oleme tänulikud ja uhked ning teie tunnustus motiveerib meid veelgi enam pingutama.

15
04 / 19

TGS Baltic on juhtiv advokaadibüroo neljas õigusvaldkonnas

Rahvusvaheliselt tunnustatud õigusturuväljaanne The Legal 500 kuulutas välja advokaadibüroode 2019. aasta edetabeli. TGS Baltic pälvis kõrgeima tunnustuse neljas õigusvaldkonnas: vaidluste lahendamine, kinnisvara ja ehitus, transport ning maksuõigus.

09
04 / 19

TGS Baltic nomineeriti Baltikumi parima maksu- ja siirdehindade nõustaja tiitlile

Mainekas rahvusvaheline maksuväljaanne International Tax Review nomineeris TGS Balticu maksumeeskonna Baltikumi Aasta Maksu- ja Siirdehindade Nõustaja tiitlitele.

30
01 / 19

TGS Balticu praktikaprogramm Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudengitele

TGS Baltic on äritegevuse nõustamisele spetsialiseerunud advokaadibüroo Baltikumis. Meie Eesti, Läti ja Leedu kontoris töötab üle 135 advokaadi. 2017. aastal oli TGS Baltic juuratudengite kõige eelistatum tööandja ning Äripäeva palga topis advokaadibüroode arvestuses 1. kohal.

24
01 / 19

Paul Varul kirjutab Edasis õigusloomest

TGS Balticu vanempartner, vandeadvokaat ja Tartu Ülikooli emeriitprofessor Paul Varul kirjutab Edasi.org veebiajakirjas uue õigussüsteemi loomisest Eestis 1990. aastate alguses, edasistest arengutest 2000ndatel ning sellest, kuidas õigusloomet paremini korraldada.

/6